Thumbnail

Edita Zvonková (23) a Tomáš Kalina (25) z města Břeclav jsou spolu 7 let .

Příběh

Tehdy mi bylo čerstvých šestnáct let a z potemnělé ulice jsme mlčky pozorovali oblohu plnou zářících hvězd. Bylo to naše první opravdové rande a pár sekund před tím, než jsme se chtěli obejmout na rozloučenou, tam najednou byla. Padající hvězda. Ihned mi problesklo hlavou, že je to znamení a přála si, aby to byl ten pravý. Dnes to zní jako pošetilé přání mladé holky ale musím říci, že i když se mi mnohá jiná přání dodnes nesplnila, tak teď i po letech vím, že tohle bylo toho zimního večera vyslyšeno. A protože si nejsme jen partnery ale i parťáky pro život, kteří jsou zvyklí všem výzvám čelit společně, nebude tomu jinak ani teď. 


E: Jeho nejvíc rozčiluje, když chci něco hned a mě zase, když nemá věci zorganizované a nestíhá. V tom je expert. 
T: Občas dokáže být až moc tvrdohlavá. A taky když má hlad a jídlo není nablízku, to by se jí člověk měl radši vyhýbat.
E: Nikdy jsem ke štěstí nepotřebovala hmotné věci. To, co bych skutečně chtěla, je mít vedle sebe milujícího manžela a být šťastná. 
T: Moje představa asi nemá konkrétní podobu, jen chci, abychom se pořád milovali a důvěřovali si. 
E: Tom byl můj první kluk, a i když jsem často slýchávala, že první láska je sice mnohdy ta nejkrásnější, v dnešní době je už takřka nereálné, aby to byla ta pravá. Každý den mi ale ukazuje, že výjimky potvrzují pravidlo. 
T: Editka se mi vždycky líbila. Myslím, že je to takový ten opravdový typ jemné a romantické ženy, jakých už dnes moc není. Už tehdy jsem si myslel, že je výjimečná, což možná vysvětluje to, že jsme všechny ty hurikány, tornáda a spoustu dalších problémů přežili a dnes se tomu smějeme. A i když to může být ve světě nekonečných možností zvláštní, i po 7 letech vztahu si pořád myslím, že svou spřízněnou duši, životní partnerku i nejlepší kamarádku jsem již našel.