Thumbnail

Nuria Orctová (40) a Alan Ullsperger (45) z města Praha jsou spolu 4 měsíce .

Příběh

S Alanem jsem se seznámila ve firmě, kde oba pracujeme. Vždy ve mně vzbuzoval důvěru, klid a respekt. Zároveň jsem ale cítila, že pod pečlivě budovanou image finančníka se skrývá rebel a rošták, který miluje hudbu, film, rychlá auta a módu. To jsem pomalu začala objevovat při našich rozhovorech a neplánovaných krátkých setkáních, kde to vždy jiskřilo...nicméně, věděla jsem, že je zadaný a proto jsem nikdy nic nepodnikla. Až jednou...odcházel od nás kolega a tehdy jsme si s Alanem skončili v náručí vášnivě se líbající při písničce od Falca v Osmdesátkách.No, prý to chtěl udělat už dávno....pak mi v 5.30 pomáhal se zaseknutým zámkem a dál už to raději ani nebudu psát, protože je to krásné a vášnivé.

Zrovna teď jsme na spontánní dovolené v teple. Alan je pro mne vyjímečný muž, který ví, že když je šťastná žena, kterou má po svém boku, tak je celý svět v pořádku, všechno funguje a celá rodina je šťastná. Překvapil mne i tím, že mne miluje takovou, jaká jsem, je tolerantní k mým náladám, i když to se mnou není jednoduché, ostatně jako se všemi ženami:-) Převálcoval tím všechny mé chlapíky, se kterými jsem kdy randila a vlastně mi ukázal, co ve mně je. Celé roky prý obdivoval mou píli, entuziasmus a zaujetí pro to, co dělám, i když pracovat pro poradenskou firmu je hodně náročný a celkem i krutý job.

A víte, co nejkrásnějšího jsem kdy slyšela? Že doufá, že nebudu muset tak hodně pracovat, že se o mne chce postarat. Tohle mi žádný chlap nikdy neřekl a že jsem těch nápadníků neměla málo! Ale, každý byl vlastně (odpusťte mi to slovo) “přizdi...”. Někdy mne zaskočí svým sakrastickým humorem a tvrdou muzikou, ale to je prostě on! Jsme jako voda a oheň, inspirujeme se navzájem, respektujeme a milujeme. Všechno krásné je před námi. A svatba? To je obřad a slib, že SITOUŽIJEMESPOLU!