Thumbnail

Filip Hrkal (33) a Hana Vrbová (35) z města Praha jsou spolu 2 roky .

Příběh

Namísto našeho seznámení bych Vám rád vyprávěl, jak jsme se zamilovali. Stalo se to brzy zjara ve slunečném ránu. Projížděl jsem kdesi lesem a bojoval s únavou. Myšlenkami jsem brousil od jednoho k druhému a pak se mi v myšlenkách objevila Ona. 

Setkali jsme se v posledních dvou letech pětkrát. Já se věnuji koncertní produkci, ona divadelní. Naše cesty se sem tam protnuly. Nebeská dívka, charismatická, vtipná. Je úplně mimo mojí ligu, říkal jsem si. Příliš dokonalá a čistá pro takového pazgřivce jako jsem já. Jenomže jsem si přesně pamatoval každé setkání, každý rozhovor.

Teď, nevyspalý, s hlavou lehkou a oproštěnou od vlastních předsudků, jsem napsal: „Ahoj, pojď se mnou randit!“ Věta jak víno. Ani jsem neočekával odpověď. Ta ale přišla! Rád bych řekl, že i ona si na mě tajně myslela... bohužel. Nicméně jí imponovala přímočarost mého konání.

Co následovalo, bylo a pořád je nejintenzivnější a nejskvělejší období mého života. Láska. Najednou jsme nebyli vidět jeden bez druhého. Začalo se mi dařit v práci, což spolu zdánlivě nesouvisí, ale jak pravil Lennon "All You Need Is Love“.

Po pár měsících jsme počali dítě. Úmyslně. Bylo to nakvap? Možná. Takhle se ptá hlava. My se řídili tím, co chtěla naše srdce a ta toužila tvořit, spojit své životy v jeden, který bude jejich radostí a pokračováním. Důkazem výsostné opravdovosti naší lásky je již osmiměsíční holčička krásná a stejně úžasná jako její máma. Je víc než jisté, že s ní chci strávit celý život. Kdo by nechtěl, ona je čarokrásná.

Novopečení rodiče se stihli rozkoukat a zjistili, že je čas se začít reálně zabývat svatbou. Je to výjimečná událost. Rozhodně se společně postaráme o to, aby byla nezapomenutelná nejen pro nás, ale i pro Vás a aby každý, kdo o ní třeba jen uslyší, si řekl – to muselo být něco!