Thumbnail

Alice Žáková (36) a Pavel Leitgeb (40) z města Prostějov jsou spolu 3,7 let .

Příběh

Poprvé jsme se viděli v mých 17 letech a zhruba dalších 16 let jsme k sobě hledali cestu, abychom došli až sem. Oficiálně jsme spolu necelé 4 roky a máme roční princeznu a stavíme si společné útočiště. Už v těch 17 jsem věděla, že je to on. Neumím to vysvětlit, ale intuice se nedala obelhat. Navenek působil velice nepřístupně, machýrek, ale věděla jsem, že je to jen schránka. Možná i taková obrana před vnějším světem. Slovy se těžko popisuje proč, jen jsem to tak cítila vždy.

Náš příběh je hodně komplikovaný a určitě na něj nestačí těchto pár znaků. Nejlepší kamarádka náš vztah přirovnávala k Sexu ve městě ... Carrie a pan Božský. Panem Božským zůstává pořád, i když mě občas vytáčí. A teď, když nad tím tak přemýšlím, tak zjišťuju, že to není žádná jedna nebo dvě kontkrétní věcí, spíš sem tam nahodilá situace, Určitě nejsme ideální, ale máme se rádi a vážíme si toho, že potom všem, můžeme být spolu a užívat si společný život.

Svatba by zpečetila něco, čemu jsem věřila celých 16 let, i když někdy byly situace a ty mě donutily pochybovat. Věděla jsem, že jsme si souzeni, jen jsem musela čekat než si tím bude jistá i druhá strana. Těším se, že společně budeme vychovávat naši dceru a budeme si užívat společného života a těšit se z toho, že jsme dostali šanci se najít a být spolu, protože ne každý má v životě takové štěstí. Moc si toho vážíme.