Thumbnail

Kateřina Popelková (29) a Jiří Palek (39) z města Praha jsou spolu 4 roky .

Příběh

Její příběh:
Naše cesty se protly na jedné lékařské konferenci. Už po pár větách jsme zjistili, že se naše životy 
v mnohém podobají. Jedno z velkých pojítek byla naše účast na zahraničních misích. Jirka pracoval několik let v tichomořském souostroví Palau s domorodci a já zase v daleké Keňi ve vesničce s hliněnými chatrčemi. Tenkrát mě ještě nenapadlo, že mi tento muž kompletně změní můj život. Později se ukázalo, že naše společné nadšení pomáhat druhým, dobrodružství a vášeň cestovat, z nás udělají nerozlučný pár. 
Procestovali jsme spolu celý svět. Letos jsme spolu odletěli na Kapverdské ostrovy, kde mě při večerní procházce Jirka vytáhnul na nejvyšší písčitou dunu. Sám seběhnul dolů a do písku napsal ten nejhezčí obrovský nápis. Já jsem okamžitě souhlasila. 

Jeho příběh: 
Naše první setkání bylo velmi příjemné. Během chvilky bylo těžké se soustředit na cokoliv jiného. Vše okolo přestávalo existovat. 
Od samého počátku jsme spolu začali žít naplno. Zvládáme spolu bydlet, přestože jsem byl zpočátku nepřesně ubezpečován, že si Kačka do mého bytu nastěhuje pouze zubní kartáček. Přežili jsme výlety na vodu, hory, moře, lodě, pláně, během kterých se zdárně rozrůstá sbírka historek, při kterých, jak říká Kačka jsme málem chcípli... Miluji jak se vrhá do sportů, o kterých jsem ani nikdy nesnil, že by sdílela se mnou. Zažíváme spolu snad všechny druhy barvitých emocí, kromě nudy. 
Díky Káčátku je v mém životě více srandy, štěstí, lásky a přátel. Nu což, to by mohlo pro nový začátek stačit a naší budoucnost prozatím vidím velkolepě. Jestli máme vyhrát? To je vlastně docela dobrá otázka, za pokus to stojí.