Thumbnail

Jana Dvořáková (26) a Michal Kubovič (33) z města Louny jsou spolu 5,5 roku .

Příběh

První krůčkem k našemu setkání byla cesta na malý zapadlý hudbení festival v Želetavě. Noc jsem se rozhodla strávit v přilehlém mlýně, kde se setkávali lidé kolem jednotlivců s kytarou. Netrvalo dlouho a objevil se vedle mě Michal, který mě na první pohled okouzlil svým vzhledem a úsměvem, a začali jsme si povídat. Náš rozhovor skončil až nad ránem. Proběhlo první objetí. Moc ráda poslouchám tuto část příběhu z jeho pohledu, kdy vypráví, jak jsem ho okouzlila svou vůní a on si uvědomil, že je to něco, co dlouhou dobu po světě hledal. Od toho rána jsem ho už měla plnou hlavu a cítila se šťastná. A tak začalo dopisování, které překlenovalo velkou vzdálenost mezi Znojmem a Kadaní. 
Proběhly další setkání, výlety a návštěvy. Přes pár slz jsme si řekli, že tu dálku mezi námi zvládneme. Netrvalo pak dlouho a sestěhovali jsme se dohromady. Od té doby už táhneme spolu naplno. 


Už od první chvíle miluji na Míšovi jeho dospělost a smysl pro legraci. Neskutečně si vážím toho, jak spolu dokážeme vyřešit jakoukoliv nesnáz na našich cestách. Ať se hádáme jakkoli, při řešení povinností, v hloubi duše jsme si jistí, že nás jen tak něco nerozdělí a že se ta bouře zas přežene.


A budoucnost? Co víme je, že bude i po téměř 6-ti letém vztahu nadále společná. Vlastní bydlení a svatba jsou dva body, které si vytyčujeme a čekají na zdolání. Se svatbou je to složitější v tom, že bychom si přáli mít v onen den všechny blízké z republiky kolem sebe a co nejlépe se o ně postarali. Chceme, aby "náš" den zůstal dlouho ve vzpomínkách. To, že bychom díky Vám, byli odměněni skvělou péčí i my od vás, by byla jen třešnička na dortu na celém tom zpečetění našich osudů. Náš sen by byl uskutečněn.