Thumbnail

Denisa Hašková (26) a Jakub Folauf (26) z města Praha jsou spolu 10 let a 4 měsíce .

Příběh

Čím vás uhranul/a právě ON/ONA?
D: Modrýma očima a nekonečnýma vtipama. Když jsme se poprvé potkali, hned měl plnou pusu narážek a tím mě prostě nabalil.
J: Začnu největším klišé, co znám, ale je to tak. Byla to láska na první pohled. Hned, jak jsem jí viděl, tak bylo jasno. Sice to bylo v jídelně na seznamováku s gymplem a měla na sobě tepláky, ale stejně :)

Jak jste zjistil/a, že je to ten pravý/á?
D: Pořád se spolu smějeme, každý den se těším, až mě obejme a dá mi pusu. Prostě jsem šťastná a vím, že nikdy bych nemohla být víc.
J: Čím víc času spolu trávíme, tím víc se v tom utvrzuji. Je to moje životní láska a zároveň nejlepší kámoš a to mě baví.

Co na něm/ni milujete a čím vás umí rozčílit?
D: Vím, že by pro mě udělal první i poslední. Neustále mě pošťuchuje, to mě vždycky ze začátku baví, ale většinou to přežene a to pak končí hádkou nebo rvačkou.
J: To, že z ní cítím, že by se pro mě rozkrájela. Miluju chvíle, kdy jsme spolu sami, protože takovou zábavu a pohodu nemám s nikým jiným. Všechno je prostě tak, jak má. Rozčílit? To mě umí moc dobře, v tom je nejspíš jednička. Často jsou to hlouposti, ale nejčastěji tím, že svítíme po celém bytě.

Jak si představujete vaši společnou budoucnost?
D: Děti, pes, společné chvíle.
J: Přesně tak jako teď. Akorát k tomu budeme mít 3 zlobivé děti (2 kluky a holku), psa a krásný velký byt s terasou. . . A taky spoustu peněz a dům v Californii, kam budeme jezdit surfovat! Samozřejmě jenom pokud se Denča naučí zhasínat.