KDO VYHRÁL SVATBU SNŮ?

Magazín Marianne připravil pro všechny zamilované velkou soutěž o pohádkovou svatbu. Přišlo nám několik stovek přihlášek, ze kterých jsme však mohli vybrat jen jeden pár. SVATBA MARIANNE ho našla a svatební přípravy mohou začít!

Děkujeme všem soutěžícím, kteří se s námi podělili o své příběhy. Nebylo lehké vybrat z tolika krásných a dojemných vyprávění. Ze všech přihlášených jsme vybrali tři finalisty, se kterými jsme se setkali osobně.

vitezny parKlára Klasová (26) a Jiří Pitel (26) z města Ústí nad Labem jsou spolu 6 let.

Jsme velmi šťastni, že vám můžeme představit vítězný pár Svatby Marianne, který bude oddán 18.7. 2018 na zámku Bon Repos.

Kláře a Jirkovi zajistíme svatbu svatbu na zámku, kde si budou připadat jako v pohádce. Nevěsta si vybere ty nejkrásnější svatební šaty a ženicha oblékne od hlavy až k patě česká módní značka Blažek. O svatební make-up se postará Lancôme a účes vykouzlí L’Oréal Professionnel. Jejich slib lásky zpečetí luxusní prsteny Marry Me By Halada, květinovou dekoraci připraví vyhlášené pražské květinářství, impozantní dort dodají mistři cukrářského řemesla a o velkolepou hostinu se postará profesionální kuchařský tým.

Celou svatbu od A až do Z vám připraví renomovaná svatební agentura White Agency. Na našem páru už je jen říct “ano” a dobře se bavit.

Marianne.cz bude pečlivě dokumentovat svatební přípravy. Proto sledujte náš web a sociální sítě, aby vám neunikla zkouška šatů, ochutnávka dortu a další příjemné povinnosti našich snoubenců.

Více o vítězném páru se dozvíte níže v článku Svatba Marianne: Vítězný pár!

Partneři:
účastnící:
všichni účastníci
Svatba

Ženich na míru aneb Už to není jen o nevěstě

Mnoho z nás hledá dokonalého muže, se kterým bychom mohly kráčet k oltáři v dokonalý den. Toho pravého partnera vám sice najít neumíme, ale prozradíme vám, kde z něj...

Jazzman Rudy Linka: Jak jsem vdával dceru

Představte si svatbu jako z filmu. Sto dvacet hostů. Nevěsta v šatech od Very Wang. Obřad v Chrámu sv. Víta. Jazzman Rudy Linka si svatbou dcery Stephanie splnil sen.

FEJETON KLÁRY MANDAUSOVÉ: Svatební sen

Velká část únorové Marianne je věnovaná svatbám. Dni, kdy je všechno krásné, bílé, nadýchané, šťastné, rozesmáté, svíčkovo-polívkové... zjrátka jak má být. Jenže...