Thumbnail

Iveta Dolejšová (39) a Martin Třasák (30) z města Třemošnice jsou spolu 1,7 roku .

Příběh

U mě tahle láska přišla jak blesk z čistého nebe.V březnu roku 2016 mi umřela moje milovaná čubinka Vaneska ale pro mě to nebyl jenom pejsek byla jako moje dítě.Nemohla jsem se z toho vzpamatovat takže jsem jen seděla doma a brečela.

V červenci téhož roku kousek od nás byl motokrosový závod a dcera mi říká ; mami pojď pojedeme se tam mrknout a tak říkám co by ne.Stojim tam tak hodinku když mi padly oči na jednoho z nich co tam jezdil, říkám si ty jo ten je přesně můj typ .Já jsem to během chvilky věděla že je hotovo 😀 že jsem se zamilovala.I dcera to na mě poznala a smála se mi že na něj furt koukám ale bylo to naštěstí vzájemné.Hned druhý den jsem mu napsala a vyzvídala jestli je sám, naštěstí byl 😀 a šli jsme na rande.

Po měsíci jsme se sestěhovali a fungujeme jak rodina.A co na něm miluji? Třeba to že si všimne když mě něco trápí,je galantní, má krásné oči.A občas mě zlobí s tím že je trošku bordelář ale to už vím že jsou všichni 😀.

Naší budoucnost si představujeme tak že snad našetříme na náš byteček a já doufám že nám to vydrží jelikož je pro mě ten pravý..Kdybych vaší soutěž vyhrála přítel by to měl jako překvapení požádala bych ho o ruku já a věřím že by neodmítl.