Thumbnail

Lada Přikrylová (27) a Roman Pláteník (27) z města Velké Pavlovice jsou spolu 6 let .

Příběh

Náš příběh začíná před šesti lety na vysoké škole. K našemu seznámení došlo shodou několika náhod, které se nemuseli stát. Její kamarádka opakovala ročník, on nastoupil znovu na stejnou školu, na stejný obor jako kamarádka, ta začala chodit s jeho kamarádem a ti nás seznámili. Přitahovali jsme se hned od začátku. On tmavý svalovec s uhrančivým pohledem, ona usměvavá sympatická zrzka.

První pusa padla na Silvestra (Nový rok), ale to ještě nebyl začátek našeho vztahu. Scházeli jsme se dál a v březnu jsme si uvědomili, že se máme rádi a že spolu chceme být. Byli jsme zamilovaní a prožívali krásné chvíle spolu. Ale život nám do vztahu nastavil plno překážek.

On musel odejít ze školy, tím pádem jsme se viděli jen o víkendech. Ona dodělala školu, začali jsme si zařizovat bydlení a mysleli se, že konečně budeme spolu. Ale to ještě nebyl konec. Ji pracovně odvolali na druhou stranu republiky, takže jsme se zase viděli jen málo.

Ale nelitujeme toho, byla to zkouška pro náš vztah, zcelila ho a uvědomujeme si jak je nám společný čas drahý a že spolu opravdu chceme být. Určitě naše soužití není dokonalé. On vytáčí ji rozházenými ponožkami po celém bytě, ona zase občas ráda buzeruje a i občasná hádka ke vztahu patří. O to je pak lepší usmiřování. :D

Před půl rokem se naše láska projevila naplno, narodilo se nám naše zlatíčko, teď už půlroční klučina. Konečně jsme všichni spolu jako rodina. Ještě chybí svatba abychom se mohli jmenovat všichni stejně a abychom byli plnohodnotná rodina. Vždy jsme snili o pohádkové svatbě, ale s maličkým není moc financí a čas na velké plánování. Výhrou by se nám splnil sen.