Thumbnail

Nikola Dokoupilová (22) a Jiří Rybář (26) z města Svitavy jsou spolu 9 let .

Příběh

Je to neuvěřitelné! 28.7.


S mým přítelem už se známe od dětství. Bylo mi 13let jemu sedmnáct, kdy jsme si u základní školy řekli poprvé, že bysme spolu mohli teda chodit, v tomto věku to bylo přece šíleně cool s někým chodit :-D . V tu dobu jsem si neuměla ani ve snu představit, že s tímto klukem budu jednou plánovat celý život.

Tohle léto mě dokonce požádal o ruku na nejhezčí dovolené v životě. Od příjezdu jsem samozřejmě jako každá nadšená budoucí nevěsta vybírala místo svatby, šaty, květiny a vše co k tomu patří. 2 měsíce od zasnoubení jsme narazili (mimichodem - po ročním hledání) na konečně ten pravý domeček ke koupi. Skvělé načasování.

Od té doby se místo řešení šatů a květin plánuje kuchyň, koupelna, celý dům se rekonstrujuje , můj skvělý snoubenec pracuje od rána do noci a na naši svatbu už není čas ( vše děláme svépomocí ) a zatím ani finance, takže se sňatek přesouvá na léto dalšího roku. říká se " Do roka a do dne" ale bohužel . Doufám že nám to nepřinese smůlu. Plánovali jsme svatbu na 28.7.2018, přesně 10 let od našeho srazu a onoho prvního " ANO " u školy, je to opravdu neuvěřitelné. Pokud by mi to tato soutěž umožnila splnit si svůj sen, byla bych nejšťastnější žena na světě! Bylo by to jako v pohádce.