Thumbnail

Petra Kůsová (49) a Adam Nový (38) z města Plzeň jsou spolu 3 roky .

Příběh

Tak jo, chtělo trochu odvahy a také pečlivé přečtení podmínek soutěže..Uff žádné věkové omezení pro účastníky soutěže:-).V časových možnostech mamky od 2 dětí je tak max. "seznamka" na netu v deset večer a sklenkou bílého. Je to taková útěcha co kdyby..Ten pravý může čekat kdekoliv! Prohlížím fotky a na jedné z nich zaregistruji kluka s krásnýma očima a 2 retrívry...Miluji retrívry a ten kluk...vážně mě zaujal, jsou to jeho oči.

Přeskočím o měsíc dál -1. opravdové rande. Naši oblíbenou společnou vlastnost - hravost, prozradilo už místo první schůzky - houpačka na dětském hřišti v 7 večer. Procházka byla nad očekávání příjemná, bylo fajn cítit, že je to chytrý chlap s přehledem a srdcem na pravém místě...a krásně líbá:-) A je to ten "pravý"? Ano určitě, když ne on, tak už nikdo!

Najít partnera, který vás baví jeho spontánností a ohromuje trpělivostí nejen s mými dětmi(dcera10 a syn 14) to je afrodisiakum forever. Ovšem, když se rozhodnete žít s přítelem-programátorem berete si do svazku i jeho miláčka comp. Každé ráno s ním snídá a tráví večery. To byla věc, na které bylo třeba zapracovat a najít kompromis.

Do budoucnosti máme velké plány a zároveň chceme žít přítomností, radovat se z maličkostí a budovat nový společný domov, kde jsme nechali spoustu emocí, dřiny, potu i radosti z povedeného díla. Svatbu si přeje hlavně přítel, nebyl nikdy ženatý a je roztomile konzervativní. Zasnoubení proběhlo romanticky po roce vztahu, jen tu veselku do roka jsme zatím nějak nestihli.

Adam má užasnou rodinu a ještě úžasnější babičku, která si mě zamilovala. A já vím, že pro ni by naše pohádková svatba byla nej prožitkem. A nesmím zapomenout na své děti, dcera se už těší jak půjde za družičku a syn jak nás zahází rýží. Takže přepínám do režimu blue sky...a třeba to vyjde:-)