Thumbnail

Petra Burešová (36) a Milan Kamenský (40) z města Borotín jsou spolu 10 let .

Příběh

Potkali jsme se na společenské akci kde po mě můj miláček pokukoval,ale nijak jsme se spolu nebavili. Druhy den jsem šla nakoupit do supermarketu v Praze a náhodou jsme na sebe natrefili kde mě láska požádal o tel.kontakt a já mu ho dala.

Začalo to smskami,první rande,druhé a první pusa...cítili jsme oba mravenčení po celém těle. V tu chvíli jsem věděla že je to on. Chtěli jsme se vzít, ale po třech měs. jsem otehotnela a peníze jsme šetřili pro malého,za další 3roky se nám narodila dcerka takže zase velké výdaje protože jsme chtěli pro děti jen to nejlepší tak jsme naši vysněnou svatbu odkládali. Prošly jsme obdobím 10 leté krize hádky,ale netrvali nikdy déle jak pul hodiny. Protože on se většinou nechtěl hádat a aby mi zacpal ústa tak mě začal pusinkovat 🙂 proto je to on kterého si chci vzít za manžela.

Před rokem jsme měli stanovený termín naši svatby na kterou jsme se moc těšili celá rodina zbývalo už jen měsíc do téhož dne a my zjistili ze moje maminka má leukemii krve. Maminka se rok léčila a my na ni čekali a doufali že ji lékaři uzdraví...maminka chtěla aby jsme to už konečně udělali bez ní přála si to a já nechtěla,chceme na její přání konečně zpečetit náš vztah. Možná nás uvidí tam ze shora.