Thumbnail

Petra Ehlenová (28) a Pavel Kuthan (31) z města Praha jsou spolu 1,5 roku .

Příběh

Když jsem ho poprvé uviděla, spatřila jsem ty nejkrásnější zelené oči, do kterých jsem se okamžitě zamilovala. Měli jsme tolik společného, a když jsem o dva dny později na své narozeniny našla jeho vzkaz, že mě chce ještě vidět, byl to ten nejkrásnější dárek.

Během pár týdnů, co jsme se vídali jsme se sladili na takovou vlnu, že jsme si i psali ve stejnou chvíli a měli stejné myšlenky a když po třech měsících došlo i na vážnější témata, věděla jsem, že on je pro mě ten pravý. Začala jsem přemýšlet o společné budoucnosti. Osud si s tou společnou budoucností tak trochu pospíšil a po pěti měsících jsem otěhotněla. I když to bylo pro oba překvapení, věděli jsme, že to tak má být. Nastěhovali jsme se k sobě a začali společně žít. Po roce a kousek se nám narodila krásná holčička, která ještě prohloubila náš vztah. Najednou jsme byli rodina a plánovali další budoucnost. Nyní je malé již 8 měsíců, jsme šťastní, hledáme krásný dům, plánujeme příští rok druhé dítě a rádi bychom stihli letos ještě svatbu. Každý den si opakuji, jaké mám štěstí.

Miluji na něm tolik věcí: jeho obětavost, zodpovědnost, vztah k naší dceři, a spoustu dalších věcí. Občas se samozřejmě také neshodneme a někdy mě vytáčí i drobnostmi. Například tím, že je povahově skoro stejný jako já. Když se pohádáme, tak se oba urazíme a nemluvíme spolu. Nebo také, že ho nenapadne dělat některé věci sám od sebe, ale vždy mu o nich musím říct. Nic však nepřeváží to všechno dobré, co nám náš vztah přináší, protože vše jsou pouhé prkotiny.

A proč bychom měli vyhrát právě my? Protože můj příběh je nadějí pro všechny opuštěné ženy, které touží po lásce, rodině a pohádkové svatbě, že nic není nemožné a děje se to i obyčejným ženám, jako jsem já. A právě ta pohádková svatba, by byla třešničkou na dortu celého našeho příběhu.