Thumbnail

Vendula Macháčková (27) a Jakub Soldán (27) z města Brno jsou spolu 4,5 roku .

Příběh

Naše seznámení přijde lidem často úsměvné. S Jakubem jsme se poznali na letním táboře pro klienty s mentálním postižením. Já jsem tam byla coby oddílová vedoucí a Kuba noční ostraha. Náš první vzájemný pohled a úsměv započal oboustranné zalíbení...

Za 2 roky poznávání a po dokončení studií jsme se sestěhovali a započali ,, dospělácký" život. Společné bydlení náš vztah ohromě posílilo a nás dva ještě více stmelilo.

Že je Kuba ten pravý jsem poznala v nejtěžších chvílích života, kdy jsem ztratila maminku a on mi byl pevnou oporou a přístavem naděje, že zase bude líp...

Miluji na něm, že mi umí vždy zvednout náladu, je stálý optimista! Skvěle se doplňujeme, Kuba je kreativní strůjce nápadů a já jsem jejich trpělivý perfekcionistický dotahovač. On je spontánní a já nerozhodná. Vzájemně si o sebe obrušujeme hrany.
Jsme si nejlepšími přáteli, důvěrníky. 
Vytáčí mě maximálně svou chlapskou nepořádností a tím, že před ním nic neutajím, všechno prokoukne (ostatně jako já na něm).

Naše romantické zasnoubení odstartovalo další významnou kapitolu a budoucnost vnímám jako jedno velké společné dobrodružství!

A proč bychom měli vyhrát zrovna my?
Protože jsme dva přátelští, čestní a pokorní lidé, kteří se chtějí vzít z opravdové bezpodmínečné lásky. Navíc jsme energičtí extroverti, takže Vás to s námi může fakt bavit!